Midi Kızlar Play Off Puan Durumu ve Fikstürü

Midi Kızlar Play Off Lig Tablosu

PosTakımOGMAVPSAVASPVSPSPAV
1Başkent Su Sporları880240240.0006003131.9169
2Ankara Yıldızları18992840230.700112514530.7743
3Anadolubeyi387312698210.265216128760.7514
4T.E.İ.A.Ş.761204195.0005703481.6379
5Halkbank862218182.6256544651.4065
6Tvf Spor Lisesi – A660180180.0004522981.5168
7Ankara Vakıfbank S.K.651176152.8335373511.5299
8Halk Voleybol440122116.0003311911.7330
9Pilten Çankaya S.K.440123114.0003472731.2711
10Karayolları – B8351416110.8755986320.9462
11T.E.D.10371522110.6827428040.9229
12Ankara Atak – A431113103.6673212561.2539
13Eryaman Gençlik9361618100.8896987110.9817
14Batıkent63310991.1114303741.1497
15Çankaya Üniversitesi73491390.6924504940.9109
16O.D.T.Ü. S.K2206166.0001681101.5273
17Sportek S.K2206263.0001811231.4715
17Çankaya Atakule S.K2206263.0001851401.3214
19Keçiören Belediyesi S.K4227761.0003033060.9902
19Mekteb-İ Mülkiye4227761.0003263031.0759
21Batıkent S.K52361060.6003323620.9171
22Anadolu İhtisas – B2206060.000150901.6667
23Başkent Vefa – B4226850.7502583050.8459
24Karayolları S.K1103133.000103971.0619
24Çankaya G.O.P S.K1103133.00098771.2727
26Ada Gençlik S.K – A2115331.6671781461.2192
26Başkent Vefa – A2115331.6671861631.1411
28Ankara Atak – B1103231.5001081110.9730
29Ada Gençlik S.K2113331.0001011250.8080
30Yaşamkent İlker4133930.3331572760.5688
31Ankara Performans S.K1103030.00075155.0000
31Karayolları S.K. -B1103030.00075501.5000
33Başkent Üniversitesi S.K2023600.5001712040.8382
34A.B.C Koleji1011300.333971030.9417
34Ankara Altyapı S.K1011300.33377980.7857
36Magic Hands50511500.0672533990.6341
37Ankaragücü S.K – A1010300.00015750.2000
37Eryaman Yıldızları S.K- B0000000.000000.0000
37Gazi İhtisas S.K. -B1010300.00036750.4800
37Maliye Okulu Mezunları S.K.2020600.000931500.6200

TarihEtkinlikSonuçlarMüsabakaSezonMekanMakale
2017-09-20 18:00:0020 Eylül 2017 T.E.D. - Karayolları - B1 - 3Küçük Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2017-09-21 19:30:0021 Eylül 2017 Çankaya Üniversitesi - Batıkent0 - 3Yıldız Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-09-24 10:00:0024 Eylül 2017 Başkent Su Sporları - Ankara Yıldızları3 - 0Küçük Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-09-27 18:00:0027 Eylül 2017 Karayolları – B - Başkent Su Sporları0 - 3Küçük Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-09-27 18:00:0027 Eylül 2017 Anadolubeyi - T.E.D.1 - 3Küçük Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2017-09-28 19:30:0028 Eylül 2017 Batıkent - Tvf Spor Lisesi - A0 - 3Yıldız Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2017-09-30 10:00:0030 Eylül 2017 Ankara Yıldızları - Karayolları - B3 - 2Küçük Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-09-30 10:00:0030 Eylül 2017 Başkent Su Sporları - Anadolubeyi3 - 0Küçük Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2017-10-01 12:00:001 Ekim 2017 T.E.İ.A.Ş. - Yaşamkent İlker3 - 0Küçük Kızlar 2.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-10-04 18:00:004 Ekim 2017 T.E.D. - Başkent Su Sporları0 - 3Küçük Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-10-04 19:15:004 Ekim 2017 Anadolubeyi - Ankara Yıldızları0 - 3Küçük Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2017-10-07 10:00:007 Ekim 2017 Yaşamkent İlker - Anadolubeyi3 - 0Küçük Kızlar 2.Küme 2017-20182017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2017-10-07 12:00:007 Ekim 2017 Başkent Vefa – B - Eryaman Gençlik3 - 2Küçük Kızlar 2.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-10-08 10:00:008 Ekim 2017 Karayolları – B - Anadolubeyi3 - 0Küçük Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2017-10-08 14:00:008 Ekim 2017 Ankara Yıldızları - T.E.D.3 - 2Küçük Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-10-11 18:00:0011 Ekim 2017 Eryaman Gençlik - T.E.İ.A.Ş.0 - 3Küçük Kızlar 2.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-10-13 18:00:0013 Ekim 2017 Tvf Spor Lisesi – A - Anadolubeyi3 - 0Yıldız Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-10-14 10:00:0014 Ekim 2017 Ankara Yıldızları - Anadolubeyi0 - 3Midi Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2017-10-15 18:00:0015 Ekim 2017 Ankara Atak – A - Mekteb-İ Mülkiye3 - 0Midi Kızlar 2.Küme 2017-20182017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2017-10-15 18:00:0015 Ekim 2017 Magic Hands - Pilten Çankaya S.K.0 - 3Midi Kızlar 2.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-10-15 18:00:0015 Ekim 2017 Anadolubeyi - Ankara Atak - A0 - 3Midi Kızlar 2.Küme 2017-20182017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2017-10-18 18:00:0018 Ekim 2017 Karayolları – B - T.E.D.3 - 0Küçük Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-10-18 19:15:0018 Ekim 2017 Ankara Yıldızları - Başkent Su Sporları0 - 3Küçük Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-10-21 14:00:0021 Ekim 2017 Anadolubeyi - Halkbank0 - 3Midi Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-10-27 18:00:0027 Ekim 2017 Anadolubeyi - Çankaya Üniversitesi0 - 3Yıldız Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2017-10-27 19:15:0027 Ekim 2017 Başkent Su Sporları - Karayolları - B3 - 0Küçük Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-10-28 10:00:0028 Ekim 2017 Halkbank - Ankara Vakıfbank S.K.3 - 2Midi Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-11-02 18:00:002 Kasım 2017 T.E.D. - Anadolubeyi3 - 0Küçük Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2017-11-04 10:00:004 Kasım 2017 Ankara Vakıfbank S.K. - Ankara Yıldızları3 - 0Midi Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-11-05 14:00:005 Kasım 2017 Mekteb-İ Mülkiye - Magic Hands3 - 1Midi Kızlar 2.Küme 2017-20182017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2017-11-09 18:00:009 Kasım 2017 Karayolları – B - Ankara Yıldızları1 - 3Küçük Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-11-09 19:15:009 Kasım 2017 Anadolubeyi - Başkent Su Sporları0 - 3Küçük Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-11-11 14:00:0011 Kasım 2017 Halkbank - Ankara Yıldızları3 - 0Midi Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-11-11 18:00:0011 Kasım 2017 Anadolubeyi - Ankara Vakıfbank S.K.0 - 3Midi Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-11-12 14:00:0012 Kasım 2017 Pilten Çankaya S.K. - Mekteb-İ Mülkiye3 - 1Midi Kızlar 2.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-11-13 18:00:0013 Kasım 2017 Başkent Su Sporları - T.E.D.3 - 0Küçük Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-11-17 19:30:0017 Kasım 2017 Çankaya Üniversitesi - Tvf Spor Lisesi - A0 - 3Yıldız Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-11-18 18:00:0018 Kasım 2017 Ankara Vakıfbank S.K. - Halkbank3 - 2Midi Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-11-24 18:00:0024 Kasım 2017 Anadolubeyi - Halk Voleybol0 - 3Küçük Kızlar 2.Küme 2017-20182017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2017-11-25 12:00:0025 Kasım 2017 Anadolubeyi - Ankara Yıldızları3 - 0Midi Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-11-26 14:00:0026 Kasım 2017 Magic Hands - Anadolubeyi0 - 3Midi Kızlar 2.Küme 2017-20182017-2018Ş.Evliyagil SsYeniden Özetleme
2017-11-29 18:00:0029 Kasım 2017 Ankara Yıldızları - Anadolubeyi3 - 2Küçük Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2017-12-02 14:00:002 Aralık 2017 Halkbank - Anadolubeyi3 - 0Midi Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-12-02 16:00:002 Aralık 2017 Ankara Yıldızları - Ankara Vakıfbank S.K.0 - 3Midi Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-12-03 16:00:003 Aralık 2017 Ankara Atak – A - Magic Hands3 - 0Midi Kızlar 2.Küme 2017-20182017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2017-12-03 18:00:003 Aralık 2017 Anadolubeyi - Pilten Çankaya S.K.0 - 3Midi Kızlar 2.Küme 2017-20182017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2017-12-06 18:00:006 Aralık 2017 Anadolubeyi - Karayolları - B3 - 2Küçük Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2017-12-08 19:30:008 Aralık 2017 Batıkent - Anadolubeyi3 - 0Yıldız Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2017-12-10 10:00:0010 Aralık 2017 Mekteb-İ Mülkiye - Anadolubeyi3 - 0Midi Kızlar 2.Küme 2017-20182017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2017-12-10 12:00:0010 Aralık 2017 Pilten Çankaya S.K. - Ankara Atak - A3 - 2Midi Kızlar 2.Küme 2017-20182017-2018Ş.Evliyagil SsYeniden Özetleme
2017-12-14 19:30:0014 Aralık 2017 Batıkent - Çankaya Üniversitesi1 - 3Yıldız Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-12-19 18:00:0019 Aralık 2017 Tvf Spor Lisesi – A - Batıkent3 - 0Yıldız Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-12-19 18:00:0019 Aralık 2017 Çankaya Üniversitesi - Anadolubeyi3 - 0Yıldız Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2017-12-21 19:30:0021 Aralık 2017 T.E.D. - Ankara Yıldızları2 - 3Küçük Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2017-12-23 10:00:0023 Aralık 2017 Halk Voleybol - Başkent Vefa - B3 - 0Küçük Kızlar 2.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-12-23 12:00:0023 Aralık 2017 Ankara Yıldızları - Halkbank0 - 3Midi Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2017-12-25 18:00:0025 Aralık 2017 Anadolubeyi - Batıkent0 - 3Yıldız Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2017-12-29 18:00:0029 Aralık 2017 Anadolubeyi - Başkent Vefa - B0 - 3Küçük Kızlar 2.Küme 2017-20182017-2018Ş.Evliyagil SsYeniden Özetleme
2018-01-03 18:00:003 Ocak 2018 Anadolubeyi - Tvf Spor Lisesi - A0 - 3Yıldız Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2018-01-13 10:00:0013 Ocak 2018 T.E.İ.A.Ş. - Halk Voleybol2 - 3Küçük Kızlar 2.Küme 2017-20182017-2018Ş.Evliyagil SsYeniden Özetleme
2018-01-13 10:00:0013 Ocak 2018 Ankara Vakıfbank S.K. - Anadolubeyi3 - 1Midi Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2018-01-14 13:30:0014 Ocak 2018 Yaşamkent İlker - Eryaman Gençlik0 - 3Küçük Kızlar 2.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2018-01-15 19:30:0015 Ocak 2018 Tvf Spor Lisesi – A - Çankaya Üniversitesi3 - 0Yıldız Kızlar 1.Küme 2017-20182017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2018-01-20 12:00:0020 Ocak 2018 Halk Voleybol - Yaşamkent İlker3 - 0Küçük Kızlar 2.Küme 2017-20182017-2018Ş.Evliyagil SsYeniden Özetleme
2018-01-20 14:00:0020 Ocak 2018 Başkent Vefa – B - T.E.İ.A.Ş.0 - 3Küçük Kızlar 2.Küme 2017-20182017-2018Ş.Evliyagil SsYeniden Özetleme
2018-01-21 12:00:0021 Ocak 2018 Eryaman Gençlik - Anadolubeyi3 - 0Küçük Kızlar 2.Küme 2017-20182017-2018Ş.Evliyagil SsYeniden Özetleme
2018-01-27 16:30:0027 Ocak 2018 Anadolubeyi - T.E.İ.A.Ş.0 - 3Küçük Kızlar 2.Küme 2017-20182017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2018-01-31 17:00:0031 Ocak 2018 Yaşamkent İlker - Başkent Vefa - B-Küçük Kızlar 2.Küme 2017-20182017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2018-02-12 00:00:0012 Şubat 2018 Eryaman Gençlik - Halk Voleybol-Küçük Kızlar 2.Küme 2017-20182017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2018-05-05 10:00:005 Mayıs 2018 Anadolubeyi - Keçiören Belediyesi S.K0 - 3Yıldız Kızlar 1.Küme Klasman Grubu2017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2018-05-06 10:00:006 Mayıs 2018 Anadolubeyi - Çankaya Atakule S.K0 - 3Küçük Kızlar 2.Küme Klasman Grubu2017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2018-05-06 12:00:326 Mayıs 2018 Ada Gençlik S.K – A - Gazi İhtisas S.K. -B3 - 0Küçük Kızlar 2.Küme Klasman Grubu2017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2018-05-06 18:00:006 Mayıs 2018 Ankara Yıldızları - Eryaman Gençlik3 - 1Yıldız Kızlar 1.Küme Klasman Grubu2017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2018-05-09 19:30:009 Mayıs 2018 Başkent Vefa – A - Batıkent S.K3 - 0Küçük Kızlar 2.Küme Klasman Grubu2017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2018-05-10 19:00:0010 Mayıs 2018 Başkent Üniversitesi S.K - Batıkent S.K1 - 3Yıldız Kızlar 1.Küme Klasman Grubu2017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2018-05-11 18:00:0011 Mayıs 2018 Halkbank - O.D.T.Ü. S.K1 - 3Midi Kızlar 1.Küme Klasman Grubu2017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2018-05-13 15:00:0013 Mayıs 2018 Batıkent S.K - Keçiören Belediyesi S.K3 - 0Yıldız Kızlar 1.Küme Klasman Grubu2017-2018BEŞTEPE SPOR SALONUYeniden Özetleme
2018-05-16 19:30:0316 Mayıs 2018 Anadolubeyi - Maliye Okulu Mezunları S.K.3 - 0Küçük Kızlar 1.Küme Klasman Grubu2017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2018-05-17 15:00:0017 Mayıs 2018 Başkent Üniversitesi S.K - Sportek S.K2 - 3Yıldız Kızlar 1.Küme Klasman Grubu2017-2018BEŞTEPE SPOR SALONUYeniden Özetleme
2018-05-18 19:30:0018 Mayıs 2018 A.B.C Koleji - Karayolları S.K1 - 3Küçük Kızlar 2.Küme Klasman Grubu2017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2018-05-21 19:30:0021 Mayıs 2018 Ankara Yıldızları - Eryaman Gençlik3 - 2Küçük Kızlar 1.Küme Klasman Grubu2017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2018-05-22 19:30:0022 Mayıs 2018 Anadolubeyi - T.E.D.3 - 1Küçük Kızlar 1.Küme Klasman Grubu2017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2018-05-24 19:00:0024 Mayıs 2018 Ankara Yıldızları - Keçiören Belediyesi S.K1 - 3Yıldız Kızlar 1.Küme Klasman Grubu2017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2018-05-25 18:00:0025 Mayıs 2018 Ankara Altyapı S.K - Çankaya G.O.P S.K1 - 3Midi Kızlar 2.Küme Klasman Grubu2017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2018-05-25 19:30:0025 Mayıs 2018 Ankara Atak – B - Başkent Vefa - A3 - 2Midi Kızlar 2.Küme Klasman Grubu2017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2018-05-26 10:00:0026 Mayıs 2018 Çankaya Üniversitesi - O.D.T.Ü. S.K0 - 3Midi Kızlar 1.Küme Klasman Grubu2017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2018-05-26 16:00:0026 Mayıs 2018 Eryaman Gençlik - Halkbank0 - 3Midi Kızlar 1.Küme Klasman Grubu2017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2018-05-26 18:00:0026 Mayıs 2018 Anadolu İhtisas – B - Batıkent S.K3 - 0Küçük Kızlar 2.Küme Klasman Grubu2017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2018-05-27 14:00:0027 Mayıs 2018 Başkent Vefa – A - Anadolubeyi-Midi Kızlar 2.Küme Klasman Grubu2017-2018BEŞTEPE SPOR SALONUYeniden Özetleme
2018-05-27 14:00:0027 Mayıs 2018 Ankara Performans S.K - Ankaragücü S.K - A3 - 0Midi Kızlar 2.Küme Klasman Grubu2017-2018BEŞTEPE SPOR SALONUYeniden Özetleme
2018-05-27 18:00:0027 Mayıs 2018 Karayolları S.K. -B - Magic Hands3 - 0Midi Kızlar 2.Küme Klasman Grubu2017-2018BEŞTEPE SPOR SALONUYeniden Özetleme
2018-05-30 19:30:2130 Mayıs 2018 T.E.D. - Maliye Okulu Mezunları S.K.3 - 0Küçük Kızlar 1.Küme Klasman Grubu2017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2018-05-31 18:00:0031 Mayıs 2018 Anadolubeyi - Eryaman Gençlik0 - 3Küçük Kızlar 1.Küme Klasman Grubu2017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2018-05-31 19:30:0031 Mayıs 2018 Anadolubeyi - Anadolu İhtisas - B0 - 3Küçük Kızlar 2.Küme Klasman Grubu2017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2018-06-03 10:00:003 Haziran 2018 Anadolubeyi - Eryaman Gençlik-Midi Kızlar 2.Küme Klasman Grubu2017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2018-06-04 17:00:004 Haziran 2018 Keçiören Belediyesi S.K - T.E.İ.A.Ş.1 - 3Yıldız Kızlar 1.Küme Klasman Grubu2017-2018Yeniden Özetleme
2018-06-07 19:00:007 Haziran 2018 Anadolubeyi - Çankaya Üniversitesi-Midi Kızlar 1.Küme Klasman Grubu2017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2018-06-09 12:00:009 Haziran 2018 Anadolubeyi - O.D.T.Ü. S.K-Midi Kızlar 1.Küme Klasman Grubu2017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2018-06-10 12:00:0010 Haziran 2018 Anadolubeyi - Ada Gençlik S.K - A-Küçük Kızlar 2.Küme Klasman Grubu2017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2018-06-12 19:00:0012 Haziran 2018 Anadolubeyi - Başkent Vefa - A-Küçük Kızlar 2.Küme Klasman Grubu2017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2018-06-20 00:00:0020 Haziran 2018 Batıkent S.K - T.E.İ.A.Ş.0 - 3Yıldız Kızlar 1.Küme Klasman Grubu2017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2018-06-20 19:00:0020 Haziran 2018 Anadolubeyi - Ada Gençlik S.K0 - 3Yıldız Kızlar 1.Küme Klasman Grubu2017-2018Batıkent SsYeniden Özetleme
2018-06-23 10:00:0023 Haziran 2018 Anadolubeyi - Ankara Yıldızları1 - 3Yıldız Kızlar 1.Küme Klasman Grubu2017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2018-06-23 10:00:0023 Haziran 2018 Anadolubeyi - Karayolları S.K-Küçük Kızlar 2.Küme Klasman Grubu2017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2018-06-28 12:00:0328 Haziran 2018 Ada Gençlik S.K – A - Çankaya Atakule S.K2 - 3Küçük Kızlar 2.Küme Klasman Grubu2017-2018Mamak SsYeniden Özetleme
2018-09-22 17:00:0022 Eylül 2018 Eryaman Gençlik-B - Bilgem1 - 3Küçük Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Beştepe S.sYeniden Özetleme
2018-09-23 14:00:0023 Eylül 2018 Meteoroloji - Performans Ankara1 - 3Yıldız Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Beştepe S.sYeniden Özetleme
2018-09-27 18:00:0027 Eylül 2018 Üç Pas Spor Kulübü - Toki Göksu S.K3 - 0Küçük Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Batıkent SsYeniden Özetleme
2018-09-29 13:00:0029 Eylül 2018 ANADOLUBEYİ - Kızılcahamam Belediye3 - 0Küçük Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Batıkent SsYeniden Özetleme
2018-10-13 16:00:0013 Ekim 2018 Eryaman Gençlik-B - Kızılcahamam Belediye3 - 1Küçük Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Batıkent SsYeniden Özetleme
2018-10-20 16:00:0020 Ekim 2018 ANADOLUBEYİ - Toki Göksu S.K3 - 0Küçük Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Batıkent SsYeniden Özetleme
2018-12-01 17:30:001 Aralık 2018 Eryaman Gençlik-B - ANADOLUBEYİ0 - 3Küçük Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2018-12-02 13:00:002 Aralık 2018 Meteoroloji - ANADOLUBEYİ0 - 3Yıldız Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Batıkent SsYeniden Özetleme
2018-12-16 10:00:0016 Aralık 2018 Üç Pas Spor Kulübü - ANADOLUBEYİ0 - 3Küçük Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Batıkent SsYeniden Özetleme
2018-12-22 11:00:0022 Aralık 2018 Mekteb-İ Mülkiye SK-A - Ankara Atak S.K0 - 3Midi Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2018-12-22 17:00:0022 Aralık 2018 Eryaman Gençlik S.K-B - Başkent Voleybol S.K0 - 3Midi Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Selim Sırrı Tarcan Spor SalonuYeniden Özetleme
2018-12-23 10:00:0023 Aralık 2018 ANADOLUBEYİ - Keçiören Bağlum1 - 3Yıldız Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2018-12-23 16:00:0023 Aralık 2018 ANADOLUBEYİ - SKY SK3 - 0Midi Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2018-12-26 19:30:0026 Aralık 2018 Bilgem - ANADOLUBEYİ0 - 3Küçük Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Batıkent SsYeniden Özetleme
2018-12-29 00:00:0029 Aralık 2018 Eryaman Gençlik-B - Üç Pas Spor Kulübü0 - 3Küçük Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2018-12-29 00:00:0029 Aralık 2018 Eryaman Gençlik-B - Toki Göksu S.K2 - 3Küçük Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2018-12-29 00:00:0029 Aralık 2018 Bilgem - Üç Pas Spor Kulübü0 - 3Küçük Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2018-12-29 00:00:0029 Aralık 2018 Bilgem - Toki Göksu S.K3 - 1Küçük Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2018-12-29 00:00:0029 Aralık 2018 Üç Pas Spor Kulübü - Toki Göksu S.K3 - 0Küçük Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2018-12-29 00:00:0029 Aralık 2018 Bilgem - Kızılcahamam Belediye3 - 0Küçük Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2018-12-29 00:00:0029 Aralık 2018 Üç Pas Spor Kulübü - Kızılcahamam Belediye3 - 0Küçük Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2018-12-29 00:00:0029 Aralık 2018 Meteoroloji - Keçiören Bağlum0 - 3Yıldız Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2018-12-29 00:00:0029 Aralık 2018 Meteoroloji - Polatlı Belediye0 - 3Yıldız Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2018-12-29 00:00:0029 Aralık 2018 Performans Ankara - Keçiören Bağlum0 - 3Yıldız Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2018-12-29 00:00:0029 Aralık 2018 Performans Ankara - Polatlı Belediye3 - 0Yıldız Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2018-12-29 00:00:0029 Aralık 2018 Keçiören Bağlum - Polatlı Belediye3 - 0Yıldız Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2018-12-29 13:00:0029 Aralık 2018 Mekteb-İ Mülkiye SK-A - ANADOLUBEYİ0 - 3Midi Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2019-01-01 00:00:001 Ocak 2019 Teiaş S.K - Ankara Atak S.K0 - 3Midi Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Beştepe S.sYeniden Özetleme
2019-01-01 00:00:001 Ocak 2019 Başkent Voleybol S.K - SKY SK3 - 0Midi Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Batıkent SsYeniden Özetleme
2019-01-01 00:00:001 Ocak 2019 Mekteb-İ Mülkiye SK-A - Eryaman Gençlik S.K-B3 - 0Midi Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Batıkent SsYeniden Özetleme
2019-01-01 00:00:001 Ocak 2019 Eryaman Gençlik S.K-B - Teiaş S.K0 - 3Midi Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Batıkent SsYeniden Özetleme
2019-01-01 00:00:001 Ocak 2019 SKY SK - Mekteb-İ Mülkiye SK-A3 - 2Midi Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Batıkent SsYeniden Özetleme
2019-01-01 00:00:001 Ocak 2019 Ankara Atak S.K - Eryaman Gençlik S.K-B3 - 0Midi Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Beştepe S.sYeniden Özetleme
2019-01-01 00:00:001 Ocak 2019 Teiaş S.K - SKY SK3 - 0Midi Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Batıkent SsYeniden Özetleme
2019-01-01 00:00:001 Ocak 2019 Başkent Voleybol S.K - Mekteb-İ Mülkiye SK-A3 - 1Midi Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Beştepe S.sYeniden Özetleme
2019-01-01 00:00:001 Ocak 2019 SKY SK - Ankara Atak S.K0 - 3Midi Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Batıkent SsYeniden Özetleme
2019-01-01 00:00:001 Ocak 2019 Eryaman Gençlik S.K-B - SKY SK0 - 3Midi Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Beştepe S.sYeniden Özetleme
2019-01-01 00:00:001 Ocak 2019 Teiaş S.K - Başkent Voleybol S.K0 - 3Midi Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Batıkent SsYeniden Özetleme
2019-01-01 00:00:001 Ocak 2019 Mekteb-İ Mülkiye SK-A - Teiaş S.K-Midi Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Beştepe S.sYeniden Özetleme
2019-01-01 00:00:001 Ocak 2019 Başkent Voleybol S.K - Ankara Atak S.K-Midi Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Batıkent SsYeniden Özetleme
2019-01-05 12:00:005 Ocak 2019 ANADOLUBEYİ - Polatlı Belediye3 - 0Yıldız Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Batıkent SsYeniden Özetleme
2019-01-12 19:00:0012 Ocak 2019 Performans Ankara - ANADOLUBEYİ0 - 3Yıldız Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Selim Sırrı Tarcan Spor SalonuYeniden Özetleme
2019-01-20 19:00:0020 Ocak 2019 ANADOLUBEYİ - Başkent Voleybol S.K1 - 3Midi Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Selim Sırrı Tarcan Spor SalonuYeniden Özetleme
2019-01-25 12:00:0025 Ocak 2019 ANADOLUBEYİ - Ankara Atak S.K3 - 0Midi Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Batıkent SsYeniden Özetleme
2019-01-30 16:00:0030 Ocak 2019 ANADOLUBEYİ - Teiaş S.K3 - 1Midi Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2019-02-10 10:00:0010 Şubat 2019 Ankara Performans SK-A - Anadolu Birlik Sk3 - 12018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Gr32018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2019-02-10 12:00:0010 Şubat 2019 ANADOLUBEYİ - Sportsa Academy SK-B3 - 02018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Gr32018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2019-02-17 16:00:0017 Şubat 2019 ANADOLUBEYİ - Ankara Atak Spor Kulübü2 - 32018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Gr32018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2019-02-23 16:00:0023 Şubat 2019 ANADOLUBEYİ - Eryaman Gençlik S.K-B3 - 0Midi Kızlar 2.Küme 2018-20192018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2019-03-03 20:00:003 Mart 2019 ANADOLUBEYİ - Ceceli Spor Kulübü3 - 02018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Gr32018-2019Selim Sırrı Tarcan Spor SalonuYeniden Özetleme
2019-03-04 18:00:004 Mart 2019 ANADOLUBEYİ - Anadolu Birlik Sk3 - 02018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Gr32018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2019-03-16 16:00:0016 Mart 2019 ANADOLUBEYİ - Ankara Performans SK-A3 - 02018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Gr32018-2019Batıkent SsYeniden Özetleme
2019-03-28 19:30:0028 Mart 2019 ANADOLUBEYİ - Ankara Ata Spor Kulübü3 - 02018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Gr32018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2019-04-04 18:00:004 Nisan 2019 ANADOLUBEYİ - Eryaman Gençlik Spor Kulübü-A3 - 02018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Gr32018-2019Batıkent SsYeniden Özetleme
2019-04-10 18:00:0010 Nisan 2019 Anadolu Birlik Sk - Sportsa Academy SK-B1 - 32018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Gr32018-2019Yeniden Özetleme
2019-04-10 20:00:0010 Nisan 2019 Ankara Performans SK-A - Sportsa Academy SK-B3 - 12018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Gr32018-2019Yeniden Özetleme
2019-04-14 12:00:0014 Nisan 2019 ANADOLUBEYİ - Gazi İhtisas Spor Kulübü3 - 02018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Gr42018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2019-04-20 10:00:0020 Nisan 2019 ANADOLUBEYİ - Yedidağ Spor Kulübü3 - 12018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Gr32018-2019Batıkent SsYeniden Özetleme
2019-04-20 20:00:0020 Nisan 2019 ANADOLUBEYİ - Sportsa Academy Spor Kulübü-A3 - 12018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Yarı Final Gr32018-2019Selim Sırrı Tarcan Spor SalonuYeniden Özetleme
2019-04-23 13:30:0023 Nisan 2019 ANADOLUBEYİ - Ankara Performans Spor Kulübü-2018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Gr32018-2019Batıkent SsYeniden Özetleme
2019-04-23 16:30:0423 Nisan 2019 Ankara Atak Spor Kulübü - Ceceli Spor Kulübü-2018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Gr32018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2019-04-27 11:30:0027 Nisan 2019 ANADOLUBEYİ-B - Ankara Performans SK2 - 0Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019KORT 1Yeniden Özetleme
2019-04-27 13:00:0027 Nisan 2019 ANADOLUBEYİ-A - Yüce Spor Kulübü2 - 0Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019KORT 3Yeniden Özetleme
2019-04-27 18:00:0027 Nisan 2019 ANADOLUBEYİ - Ankara Ata Spor Kulübü2 - 32018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Gr42018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2019-04-28 11:30:0028 Nisan 2019 ANADOLUBEYİ-A - ODTÜ SK2 - 0Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019KORT 3Yeniden Özetleme
2019-04-28 13:00:0028 Nisan 2019 ANADOLUBEYİ-B - Sportsa Academy SK-B0 - 2Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019KORT 4Yeniden Özetleme
2019-04-28 16:00:0028 Nisan 2019 ANADOLUBEYİ - Şentepe A.L Ada Gençlik Spor Kulübü3 - 12018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Yarı Final Gr32018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2019-05-01 10:00:001 Mayıs 2019 ANADOLUBEYİ - Yedidağ Spor Kulübü-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Gr42018-2019Batıkent SsYeniden Özetleme
2019-05-01 18:00:001 Mayıs 2019 Ankara Atak Spor Kulübü-A - ANADOLUBEYİ-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Yarı Final Gr32018-2019Batıkent SsYeniden Özetleme
2019-05-13 18:00:0013 Mayıs 2019 ANADOLUBEYİ - Kayra Cansın Batı Kartalları SK-A-2018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Yarı Final Grup2018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2019-05-17 00:00:0017 Mayıs 2019 Eryaman Gençlik SK-B - Modern Spor ve Eğitim SK-A-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 00:00:0017 Mayıs 2019 Eryaman Gençlik SK-B - Sportsa Academy SK-B-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 00:00:0017 Mayıs 2019 Eryaman Gençlik SK-B - Yaşamkent Spor Kulübü-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 00:00:0017 Mayıs 2019 Modern Spor ve Eğitim SK-A - Sportsa Academy SK-B-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 00:00:0017 Mayıs 2019 Modern Spor ve Eğitim SK-A - Yaşamkent Spor Kulübü2 - 1Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 00:00:0017 Mayıs 2019 Sportsa Academy SK-B - Yaşamkent Spor Kulübü-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 00:00:0017 Mayıs 2019 Etkinlik-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 00:00:0017 Mayıs 2019 Etkinlik-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 00:00:0017 Mayıs 2019 Etkinlik-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 00:00:0017 Mayıs 2019 Etkinlik-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 00:00:0017 Mayıs 2019 Etkinlik-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 00:00:0017 Mayıs 2019 Etkinlik-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 00:00:0017 Mayıs 2019 Etkinlik-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 00:00:0017 Mayıs 2019 Etkinlik-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 12:00:0017 Mayıs 2019 Kahraman Kazan Belediye SK - Başkent Vefa SK-A-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 12:00:0017 Mayıs 2019 Nesibe Aydın SK - Anadolu İhtisas SK2 - 0Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 12:00:0017 Mayıs 2019 Nesibe Aydın SK - Modern Spor Ve Eğitim Kulübü-B1 - 2Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 12:00:0017 Mayıs 2019 Spor Mektebi SK - Anadolu İhtisas SK-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 12:00:0017 Mayıs 2019 Eryaman Yıldızları SK - ODTÜ SK-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 12:00:0017 Mayıs 2019 Halk Voleybol SK-B - Kahraman Kazan Belediye SK-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 12:00:0017 Mayıs 2019 Anadolu Birlik SK - Başkent Beşiktaşlılar SK-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 12:00:0017 Mayıs 2019 Ankara Çankayagücü SK - Ankara Elit Spor Kulübü-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 12:00:0017 Mayıs 2019 Ankara Çankayagücü SK - Sportsa Academy SK-B-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 12:00:0017 Mayıs 2019 Ankara Elit Spor Kulübü - Modern Spor ve Eğitim SK-A-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 12:00:0017 Mayıs 2019 Ankara Performans SK - Modern Spor ve Eğitim SK-A0 - 2Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 12:00:0017 Mayıs 2019 Başkent Beşiktaşlılar SK - Sportsa Academy SK-B0 - 2Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 12:00:0017 Mayıs 2019 ANADOLUBEYİ - Ankara Performans SK-A-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 13:00:0017 Mayıs 2019 Modern Spor Ve Eğitim Kulübü-B - Başkent Vefa SK-A-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 13:00:0017 Mayıs 2019 Başkent Vefa SK-A - Nesibe Aydın SK-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 13:00:0017 Mayıs 2019 Nesibe Aydın SK - Yüce Spor Kulübü-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 13:00:0017 Mayıs 2019 Spor Mektebi SK - Eryaman Yıldızları SK0 - 2Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 13:00:0017 Mayıs 2019 Anadolu İhtisas SK - ODTÜ SK-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 13:00:0017 Mayıs 2019 Halk Voleybol SK-B - Modern Spor Ve Eğitim Kulübü-B-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 13:00:0017 Mayıs 2019 Kahraman Kazan Belediye SK - Eryaman Yıldızları SK0 - 2Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 13:00:0017 Mayıs 2019 Anadolu Birlik SK - Ankara Performans SK-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 13:00:0017 Mayıs 2019 Anadolu Birlik SK - Yaşamkent Spor Kulübü-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 13:00:0017 Mayıs 2019 Ankara Çankayagücü SK - Modern Spor ve Eğitim SK-A-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 13:00:0017 Mayıs 2019 Ankara Elit Spor Kulübü - Eryaman Gençlik SK-B-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 13:00:0017 Mayıs 2019 Ankara Performans SK - Eryaman Gençlik SK-B-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 13:00:0017 Mayıs 2019 Başkent Beşiktaşlılar SK - Modern Spor ve Eğitim SK-A-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 13:00:0017 Mayıs 2019 Başkent Voleybol SK-A - Yaşamkent Spor Kulübü-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 16:00:0017 Mayıs 2019 Yedidağ Spor Kulübü - Ankara Ata Spor Kulübü3 - 12018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Gr42018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2019-05-17 16:00:0017 Mayıs 2019 Şentepe A.L Ada Gençlik Spor Kulübü - Ankara Atak Spor Kulübü-A-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Yarı Final Gr32018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2019-05-17 16:00:0017 Mayıs 2019 Yüce Spor Kulübü - Başkent Vefa SK-A-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 16:00:0017 Mayıs 2019 Nesibe Aydın SK - Halk Voleybol SK-B-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 16:00:0017 Mayıs 2019 Spor Mektebi SK - Yüce Spor Kulübü-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 16:00:0017 Mayıs 2019 Spor Mektebi SK - ODTÜ SK-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 16:00:0017 Mayıs 2019 Modern Spor Ve Eğitim Kulübü-B - Eryaman Yıldızları SK-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 16:00:0017 Mayıs 2019 Halk Voleybol SK-B - Eryaman Yıldızları SK-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 16:00:0017 Mayıs 2019 Anadolu Birlik SK - Eryaman Gençlik SK-B-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 16:00:0017 Mayıs 2019 Ankara Çankayagücü SK - Başkent Beşiktaşlılar SK2 - 0Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 16:00:0017 Mayıs 2019 Ankara Elit Spor Kulübü - Ankara Performans SK-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 16:00:0017 Mayıs 2019 Ankara Elit Spor Kulübü - Yaşamkent Spor Kulübü-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 16:00:0017 Mayıs 2019 Ankara Performans SK - Yaşamkent Spor Kulübü-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 16:00:0017 Mayıs 2019 Başkent Voleybol SK-A - Eryaman Gençlik SK-B2 - 0Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 18:00:0017 Mayıs 2019 Yedidağ Spor Kulübü - Gazi İhtisas Spor Kulübü3 - 02018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Gr42018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2019-05-17 18:00:0017 Mayıs 2019 Şentepe A.L Ada Gençlik Spor Kulübü - Sportsa Academy Spor Kulübü-A-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Yarı Final Gr32018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2019-05-17 18:00:0017 Mayıs 2019 ODTÜ SK - Başkent Vefa SK-A-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 18:00:0017 Mayıs 2019 Halk Voleybol SK-B - Başkent Vefa SK-A0 - 2Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 18:00:0017 Mayıs 2019 Başkent Vefa SK-A - Eryaman Yıldızları SK2 - 0Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 18:00:0017 Mayıs 2019 Nesibe Aydın SK - Eryaman Yıldızları SK-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 18:00:0017 Mayıs 2019 Nesibe Aydın SK - Kahraman Kazan Belediye SK-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 18:00:0017 Mayıs 2019 Nesibe Aydın SK - Spor Mektebi SK-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 18:00:0017 Mayıs 2019 Spor Mektebi SK - Modern Spor Ve Eğitim Kulübü-B-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 18:00:0017 Mayıs 2019 Spor Mektebi SK - Kahraman Kazan Belediye SK-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 18:00:0017 Mayıs 2019 Halk Voleybol SK-B - ODTÜ SK2 - 0Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 18:00:0017 Mayıs 2019 ODTÜ SK - Modern Spor Ve Eğitim Kulübü-B-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 18:00:0017 Mayıs 2019 Modern Spor Ve Eğitim Kulübü-B - Anadolu İhtisas SK-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 18:00:0017 Mayıs 2019 Halk Voleybol SK-B - Anadolu İhtisas SK-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 18:00:0017 Mayıs 2019 Anadolu İhtisas SK - Kahraman Kazan Belediye SK2 - 0Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 18:00:0017 Mayıs 2019 Anadolu Birlik SK - Ankara Çankayagücü SK-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 18:00:0017 Mayıs 2019 Anadolu Birlik SK - Başkent Voleybol SK-A-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 18:00:0017 Mayıs 2019 Anadolu Birlik SK - Modern Spor ve Eğitim SK-A0 - 2Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 18:00:0017 Mayıs 2019 Ankara Çankayagücü SK - Ankara Performans SK-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 18:00:0017 Mayıs 2019 Ankara Çankayagücü SK - Başkent Voleybol SK-A-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 18:00:0017 Mayıs 2019 Ankara Çankayagücü SK - Yaşamkent Spor Kulübü2 - 0Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 18:00:0017 Mayıs 2019 Ankara Elit Spor Kulübü - Başkent Beşiktaşlılar SK-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 18:00:0017 Mayıs 2019 Ankara Elit Spor Kulübü - Sportsa Academy SK-B-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 18:00:0017 Mayıs 2019 Ankara Performans SK - Başkent Beşiktaşlılar SK-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 18:00:0017 Mayıs 2019 Ankara Performans SK - Sportsa Academy SK-B0 - 2Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 18:00:0017 Mayıs 2019 Başkent Beşiktaşlılar SK - Başkent Voleybol SK-A0 - 2Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 18:00:0017 Mayıs 2019 Başkent Beşiktaşlılar SK - Yaşamkent Spor Kulübü-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 18:00:0017 Mayıs 2019 Başkent Voleybol SK-A - Modern Spor ve Eğitim SK-A-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 18:00:0017 Mayıs 2019 ANADOLUBEYİ - Başkent Voleybol SK-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 20:00:0017 Mayıs 2019 Ankara Ata Spor Kulübü - Gazi İhtisas Spor Kulübü3 - 12018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Gr42018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2019-05-17 20:00:0017 Mayıs 2019 Ankara Atak Spor Kulübü-A - Sportsa Academy Spor Kulübü-A-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Yarı Final Gr32018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2019-05-17 20:00:0017 Mayıs 2019 Spor Mektebi SK - Başkent Vefa SK-A-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 20:00:0017 Mayıs 2019 Başkent Vefa SK-A - Anadolu İhtisas SK-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 20:00:0017 Mayıs 2019 Nesibe Aydın SK - ODTÜ SK-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 20:00:0017 Mayıs 2019 Spor Mektebi SK - Halk Voleybol SK-B-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 20:00:0017 Mayıs 2019 Kahraman Kazan Belediye SK - ODTÜ SK2 - 0Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 20:00:0017 Mayıs 2019 Modern Spor Ve Eğitim Kulübü-B - Kahraman Kazan Belediye SK-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 20:00:0017 Mayıs 2019 Eryaman Yıldızları SK - Anadolu İhtisas SK-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 20:00:0017 Mayıs 2019 Anadolu Birlik SK - Ankara Elit Spor Kulübü-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 20:00:0017 Mayıs 2019 Anadolu Birlik SK - Sportsa Academy SK-B-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 20:00:0017 Mayıs 2019 Ankara Çankayagücü SK - Eryaman Gençlik SK-B-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 20:00:0017 Mayıs 2019 Ankara Elit Spor Kulübü - Başkent Voleybol SK-A-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 20:00:0017 Mayıs 2019 Ankara Performans SK - Başkent Voleybol SK-A-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 20:00:0017 Mayıs 2019 Başkent Beşiktaşlılar SK - Eryaman Gençlik SK-B-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-17 20:00:0017 Mayıs 2019 Başkent Voleybol SK-A - Sportsa Academy SK-B-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-18 12:00:0018 Mayıs 2019 ANADOLUBEYİ - Ankara Atak Spor Kulübü-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Batıkent SsYeniden Özetleme
2019-05-18 14:00:0018 Mayıs 2019 Ankara Atak Spor Kulübü - Ankara Ata Spor Kulübü3 - 12018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Gr32018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-18 16:00:0018 Mayıs 2019 Ankara Atak Spor Kulübü - Ankara Performans Spor Kulübü3 - 02018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Gr32018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-18 19:00:0018 Mayıs 2019 ANADOLUBEYİ - Hedef Ankara SK-A-2018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Yarı Final Grup2018-2019Selim Sırrı Tarcan Spor SalonuYeniden Özetleme
2019-05-18 20:00:0018 Mayıs 2019 Eryaman Gençlik Spor Kulübü-A - Ankara Atak Spor Kulübü1 - 32018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Gr32018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-19 14:00:0019 Mayıs 2019 Ceceli Spor Kulübü - Ankara Atak Spor Kulübü1 - 32018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Gr32018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-19 16:00:0019 Mayıs 2019 Yedidağ Spor Kulübü - Ankara Ata Spor Kulübü1 - 32018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Gr32018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-19 18:00:0019 Mayıs 2019 Ankara Performans Spor Kulübü - Ankara Ata Spor Kulübü2 - 32018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Gr32018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-19 19:00:0019 Mayıs 2019 ANADOLUBEYİ - Mke Ankaragücü SK-A-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Selim Sırrı Tarcan Spor SalonuYeniden Özetleme
2019-05-19 20:00:0019 Mayıs 2019 Eryaman Gençlik Spor Kulübü-A - Ankara Ata Spor Kulübü1 - 32018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Gr32018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-20 00:00:0020 Mayıs 2019 Ada Gençlik S.K - Sportek S.K0 - 3Yıldız Kızlar 1.Küme Klasman Grubu2017-2018Yeniden Özetleme
2019-05-20 00:00:0020 Mayıs 2019 Anadolubeyi - Eryaman Gençlik3 - 2Yıldız Kızlar 1.Küme Klasman Grubu2017-2018Yeniden Özetleme
2019-05-20 14:00:0020 Mayıs 2019 Ceceli Spor Kulübü - Ankara Ata Spor Kulübü1 - 32018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Gr32018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-20 16:00:0020 Mayıs 2019 Yedidağ Spor Kulübü - Eryaman Gençlik Spor Kulübü-A0 - 32018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Gr32018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-20 18:00:0020 Mayıs 2019 Ceceli Spor Kulübü - Eryaman Gençlik Spor Kulübü-A0 - 32018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Gr32018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-20 20:00:0020 Mayıs 2019 Yedidağ Spor Kulübü - Ceceli Spor Kulübü0 - 32018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Gr32018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-21 19:30:0021 Mayıs 2019 ANADOLUBEYİ - Yedidağ Spor Kulübü-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2019-05-23 18:00:0023 Mayıs 2019 ANADOLUBEYİ - Dhmi Spor Kulübü-A-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Batıkent SsYeniden Özetleme
2019-05-24 18:00:0024 Mayıs 2019 ANADOLUBEYİ - Keçiören Belediyesi Bağlum SK-2018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Yarı Final Grup2018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2019-05-25 00:00:0025 Mayıs 2019 Yedidağ Spor Kulübü - Ankara Atak Spor Kulübü1 - 32018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Gr32018-2019Yeniden Özetleme
2019-05-25 12:00:1525 Mayıs 2019 Anadolubeyi - Hakan Akışık SK-A-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2019-05-25 17:30:0025 Mayıs 2019 ANADOLUBEYİ - Seviye Koleji SK-2018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Yarı Final Grup2018-2019Selim Sırrı Tarcan Spor SalonuYeniden Özetleme
2019-05-26 10:00:0026 Mayıs 2019 ANADOLUBEYİ-A - Anadolu İhtisas SK-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019KORT 1Yeniden Özetleme
2019-05-26 13:00:0026 Mayıs 2019 ANADOLUBEYİ-B - Modern Spor ve Eğitim SK-A-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019KORT 2Yeniden Özetleme
2019-05-26 14:00:0026 Mayıs 2019 ANADOLUBEYİ - Batıkent SK-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2019-05-26 14:30:0026 Mayıs 2019 ANADOLUBEYİ-B - Başkent Voleybol SK-A-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019KORT 2Yeniden Özetleme
2019-05-27 18:00:0027 Mayıs 2019 ANADOLUBEYİ - Anıttepe Ortaokulu SK-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2019-05-28 19:30:0028 Mayıs 2019 ANADOLUBEYİ - Karayolları Genel Müdürlüğü SK-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Batıkent SsYeniden Özetleme
2019-05-30 19:30:0030 Mayıs 2019 ANADOLUBEYİ - Sportsa Academy Sk-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2019-06-01 10:00:001 Haziran 2019 ANADOLUBEYİ-A - Spor Mektebi SK-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019KORT 3Yeniden Özetleme
2019-06-01 11:30:001 Haziran 2019 ANADOLUBEYİ-B - Ankara Elit Spor Kulübü-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019KORT 4Yeniden Özetleme
2019-06-01 13:00:001 Haziran 2019 ANADOLUBEYİ-A - Başkent Vefa SK-A-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019KORT 3Yeniden Özetleme
2019-06-01 16:00:001 Haziran 2019 ANADOLUBEYİ - Ankara Atak SK-A-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Selim Sırrı Tarcan Spor SalonuYeniden Özetleme
2019-06-13 18:00:0013 Haziran 2019 ANADOLUBEYİ - Hakan Akışık SK-B-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Batıkent SsYeniden Özetleme
2019-06-15 10:00:0015 Haziran 2019 ANADOLUBEYİ-A - Kayra Cansın Batı Kartalları SK-2018-2019 Mini Kızlar 2.Küme Yarı Final Grp A2018-2019KORT 3Yeniden Özetleme
2019-06-15 13:00:0015 Haziran 2019 ANADOLUBEYİ-A - Ankara Çankaya SK-2018-2019 Mini Kızlar 2.Küme Yarı Final Grp A2018-2019KORT 3Yeniden Özetleme
2019-06-16 10:00:0016 Haziran 2019 ANADOLUBEYİ-A - Gazi İhtisas SK-2018-2019 Mini Kızlar 2.Küme Yarı Final Grp A2018-2019KORT 2Yeniden Özetleme
2019-06-17 12:00:0017 Haziran 2019 Ankara Atak Spor Kulübü - Hakan Akışık SK-B-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 12:00:0017 Haziran 2019 Ankara Performans SK-A - Batıkent SK-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 12:00:0017 Haziran 2019 Başkent Voleybol SK - Batıkent SK-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 12:00:0017 Haziran 2019 Batıkent SK - Dhmi Spor Kulübü-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 12:00:0017 Haziran 2019 Dhmi Spor Kulübü - Karayolları Genel Müdürlüğü SK-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 12:00:0017 Haziran 2019 Karayolları Genel Müdürlüğü SK - Sportsa Academy Sk-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 12:00:0017 Haziran 2019 ANADOLUBEYİ - Ankara Altyapı SK-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 12:00:0017 Haziran 2019 Anıttepe Ortaokulu SK - Ankara Atak SK-A-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 12:00:0017 Haziran 2019 Ankara Altyapı SK - Hedef Ankara SK-A-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 12:00:0017 Haziran 2019 Dhmi Spor Kulübü-A - Mke Ankaragücü SK-A-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 12:00:0017 Haziran 2019 Etkinlik-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 12:00:0017 Haziran 2019 Etkinlik-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 12:00:0017 Haziran 2019 Etkinlik-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 12:00:0017 Haziran 2019 Etkinlik-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 12:00:0017 Haziran 2019 Kayra Cansın Batı Kartalları SK-A - Keçiören Belediyesi Bağlum SK-2018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Yarı Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 12:00:0017 Haziran 2019 Etkinlik-2018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Yarı Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 12:00:0017 Haziran 2019 Etkinlik-2018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Yarı Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 12:00:0017 Haziran 2019 Etkinlik-2018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Yarı Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 13:00:0017 Haziran 2019 ANADOLUBEYİ-A - Modern Spor Ve Eğitim Kulübü-B-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 13:00:0017 Haziran 2019 Ankara Atak Spor Kulübü - Dhmi Spor Kulübü-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 13:00:0017 Haziran 2019 Ankara Performans SK-A - Başkent Voleybol SK-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 13:00:0017 Haziran 2019 Ankara Performans SK-A - Yedidağ Spor Kulübü-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 13:00:0017 Haziran 2019 Başkent Voleybol SK - Yedidağ Spor Kulübü-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 13:00:0017 Haziran 2019 Dhmi Spor Kulübü - Hakan Akışık SK-B-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 13:00:0017 Haziran 2019 Hakan Akışık SK-B - Yedidağ Spor Kulübü-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 13:00:0017 Haziran 2019 Anıttepe Ortaokulu SK - Ankara Altyapı SK-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 13:00:0017 Haziran 2019 Ankara Altyapı SK - Dhmi Spor Kulübü-A-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 13:00:0017 Haziran 2019 Dhmi Spor Kulübü-A - Hedef Ankara SK-A-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 13:00:0017 Haziran 2019 Hedef Ankara SK-A - Seviye Koleji SK-2018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Yarı Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 16:00:0017 Haziran 2019 ANADOLUBEYİ-B - Yaşamkent Spor Kulübü-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 16:00:0017 Haziran 2019 Ankara Atak Spor Kulübü - Ankara Performans SK-A-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 16:00:0017 Haziran 2019 Ankara Atak Spor Kulübü - Sportsa Academy Sk-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 16:00:0017 Haziran 2019 Ankara Performans SK-A - Hakan Akışık SK-B-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 16:00:0017 Haziran 2019 Başkent Voleybol SK - Hakan Akışık SK-B-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 16:00:0017 Haziran 2019 Batıkent SK - Karayolları Genel Müdürlüğü SK-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 16:00:0017 Haziran 2019 Dhmi Spor Kulübü - Yedidağ Spor Kulübü-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 16:00:0017 Haziran 2019 Sportsa Academy Sk - Yedidağ Spor Kulübü-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 16:00:0017 Haziran 2019 Anıttepe Ortaokulu SK - Hedef Ankara SK-A-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 16:00:0017 Haziran 2019 Ankara Atak SK-A - Dhmi Spor Kulübü-A-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 16:00:0017 Haziran 2019 Keçiören Belediyesi Bağlum SK - Seviye Koleji SK-2018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Yarı Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 18:00:0017 Haziran 2019 ANADOLUBEYİ-A - Nesibe Aydın SK-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 18:00:0017 Haziran 2019 ANADOLUBEYİ-A - Halk Voleybol SK-B-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 18:00:0017 Haziran 2019 Ankara Atak Spor Kulübü - Başkent Voleybol SK-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 18:00:0017 Haziran 2019 Ankara Atak Spor Kulübü - Karayolları Genel Müdürlüğü SK-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 18:00:0017 Haziran 2019 Ankara Atak Spor Kulübü - Yedidağ Spor Kulübü-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 18:00:0017 Haziran 2019 Ankara Performans SK-A - Dhmi Spor Kulübü-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 18:00:0017 Haziran 2019 Ankara Performans SK-A - Karayolları Genel Müdürlüğü SK-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 18:00:0017 Haziran 2019 Başkent Voleybol SK - Dhmi Spor Kulübü-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 18:00:0017 Haziran 2019 Başkent Voleybol SK - Karayolları Genel Müdürlüğü SK-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 18:00:0017 Haziran 2019 Batıkent SK - Hakan Akışık SK-B-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 18:00:0017 Haziran 2019 Batıkent SK - Sportsa Academy Sk-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 18:00:0017 Haziran 2019 Dhmi Spor Kulübü - Sportsa Academy Sk-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 18:00:0017 Haziran 2019 Hakan Akışık SK-B - Karayolları Genel Müdürlüğü SK-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 18:00:0017 Haziran 2019 Karayolları Genel Müdürlüğü SK - Yedidağ Spor Kulübü-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 18:00:0017 Haziran 2019 Anıttepe Ortaokulu SK - Mke Ankaragücü SK-A-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 18:00:0017 Haziran 2019 Ankara Altyapı SK - Mke Ankaragücü SK-A-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 18:00:0017 Haziran 2019 Ankara Atak SK-A - Hedef Ankara SK-A-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 18:00:0017 Haziran 2019 Hedef Ankara SK-A - Mke Ankaragücü SK-A-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 18:00:0017 Haziran 2019 Etkinlik-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 18:00:0017 Haziran 2019 Etkinlik-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 18:00:0017 Haziran 2019 Etkinlik-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 18:00:0017 Haziran 2019 Etkinlik-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 18:00:0017 Haziran 2019 Etkinlik-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 18:00:0017 Haziran 2019 Etkinlik-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 18:00:0017 Haziran 2019 Etkinlik-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 18:00:0017 Haziran 2019 Etkinlik-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 18:00:0017 Haziran 2019 Hedef Ankara SK-A - Kayra Cansın Batı Kartalları SK-A-2018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Yarı Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 19:00:0017 Haziran 2019 Hedef Ankara SK-A - Keçiören Belediyesi Bağlum SK-2018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Yarı Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 19:30:0017 Haziran 2019 Anıttepe Ortaokulu SK - Dhmi Spor Kulübü-A-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 19:30:0017 Haziran 2019 Kayra Cansın Batı Kartalları SK-A - Seviye Koleji SK-2018-2019 Yıldız Kızlar 2.Küme Yarı Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 20:00:0017 Haziran 2019 ANADOLUBEYİ-A - Kahraman Kazan Belediye SK-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 20:00:0017 Haziran 2019 Ankara Atak Spor Kulübü - Batıkent SK-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 20:00:0017 Haziran 2019 Ankara Performans SK-A - Başkent Voleybol SK-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 20:00:0017 Haziran 2019 Ankara Performans SK-A - Sportsa Academy Sk-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 20:00:0017 Haziran 2019 Başkent Voleybol SK - Sportsa Academy Sk-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 20:00:0017 Haziran 2019 Batıkent SK - Yedidağ Spor Kulübü-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 20:00:0017 Haziran 2019 Hakan Akışık SK-B - Sportsa Academy Sk-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 20:00:0017 Haziran 2019 Ankara Altyapı SK - Ankara Atak SK-A-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 20:00:0017 Haziran 2019 Ankara Atak SK-A - Mke Ankaragücü SK-A-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 20:00:0017 Haziran 2019 Etkinlik-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 20:00:0017 Haziran 2019 Etkinlik-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-17 20:00:0017 Haziran 2019 Etkinlik-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-21 19:30:0021 Haziran 2019 ANADOLUBEYİ - Dhmi Spor Kulübü-2018-2019 Midi Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Batıkent SsYeniden Özetleme
2019-06-29 18:00:0029 Haziran 2019 ANADOLUBEYİ - Hedef Ankara SK-A-2018-2019 Küçük Kızlar 2.Küme Final Grup2018-2019Mamak SsYeniden Özetleme
2019-06-30 10:00:0030 Haziran 2019 Ankara Çankaya SK - Hakan Akışık SK-B-2018-2019 Mini Kızlar 2.Küme Yarı Final Grp A2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-30 10:00:0030 Haziran 2019 Gazi İhtisas SK - Kayra Cansın Batı Kartalları SK-2018-2019 Mini Kızlar 2.Küme Yarı Final Grp A2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-30 13:00:0030 Haziran 2019 ANADOLUBEYİ-A - Hakan Akışık SK-B-2018-2019 Mini Kızlar 2.Küme Yarı Final Grp A2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-30 13:00:0030 Haziran 2019 Ankara Çankaya SK - Gazi İhtisas SK-2018-2019 Mini Kızlar 2.Küme Yarı Final Grp A2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-30 13:00:0030 Haziran 2019 Ankara Çankaya SK - Kayra Cansın Batı Kartalları SK-2018-2019 Mini Kızlar 2.Küme Yarı Final Grp A2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-30 13:00:0030 Haziran 2019 Gazi İhtisas SK - Hakan Akışık SK-B-2018-2019 Mini Kızlar 2.Küme Yarı Final Grp A2018-2019Yeniden Özetleme
2019-06-30 13:00:0030 Haziran 2019 Hakan Akışık SK-B - Kayra Cansın Batı Kartalları SK-2018-2019 Mini Kızlar 2.Küme Yarı Final Grp A2018-2019Yeniden Özetleme
2019-07-05 10:00:005 Temmuz 2019 ANADOLUBEYİ-A - Eryaman Yıldızları SK-Mini Kızlar-(A) Takımı 2018-20192018-2019KORT 2Yeniden Özetleme
2019-07-17 12:00:0017 Temmuz 2019 ANADOLUBEYİ-B - Ankara Çankayagücü SK-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-07-17 13:00:0017 Temmuz 2019 ANADOLUBEYİ-B - Eryaman Gençlik SK-B-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-07-17 18:00:0017 Temmuz 2019 ANADOLUBEYİ-B - Başkent Beşiktaşlılar SK-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019Yeniden Özetleme
2019-07-27 11:30:0027 Temmuz 2019 ANADOLUBEYİ-B - Anadolu Birlik SK-Mini Kızlar-(B) Takımı 2018-20192018-2019KORT 1Yeniden Özetleme
2019-09-25 18:00:0025 Eylül 2019 ANADOLUBEYİ - Anadolu Birlik SK3 - 12019-2020 Küçük Kızlar-(A)- 2.Küme Grp 52019-2020Batıkent SsYeniden Özetleme
2019-10-04 00:00:004 Ekim 2019 Çankaya Gop - Mektebi Mülkiye SK-A0 - 32019-2020 Küçük Kızlar-(A)- 2.Küme Grp 52019-2020Batıkent SsYeniden Özetleme
2019-10-05 14:00:005 Ekim 2019 ANADOLUBEYİ - Çankayagücü SK2 - 32019-2020 Küçük Kızlar-(B)- 2.Küme Grp 42019-2020Mamak SsYeniden Özetleme
2019-10-05 19:00:005 Ekim 2019 ANADOLUBEYİ - Mektebi Mülkiye SK3 - 12019-2020 Midi Kızlar 2.Küme Grp 62019-2020Selim Sırrı Tarcan Spor SalonuYeniden Özetleme
2019-10-18 18:00:0018 Ekim 2019 ANADOLUBEYİ - Mektebi Mülkiye SK-A3 - 12019-2020 Küçük Kızlar-(A)- 2.Küme Grp 52019-2020YAHYA ÇAVUŞ İ.Ö.OYeniden Özetleme
2019-10-27 17:00:0027 Ekim 2019 ANADOLUBEYİ - Anadolu Voleybol SK1 - 32019-2020 Küçük Kızlar-(B)- 2.Küme Grp 42019-2020Selim Sırrı Tarcan Spor SalonuYeniden Özetleme
2019-11-03 10:00:003 Kasım 2019 ANADOLUBEYİ - Başkent Sportif3 - 02019-2020 Küçük Kızlar-(A)- 2.Küme Grp 52019-2020Batıkent SsYeniden Özetleme
2019-11-03 12:00:003 Kasım 2019 ANADOLUBEYİ - Performans Ankara SK3 - 22019-2020 Küçük Kızlar-(B)- 2.Küme Grp 42019-2020Batıkent SsYeniden Özetleme
2019-11-08 19:30:008 Kasım 2019 ANADOLUBEYİ - Ankara Atak SK-B3 - 02019-2020 Midi Kızlar 2.Küme Grp 62019-2020YAHYA ÇAVUŞ İ.Ö.OYeniden Özetleme
2019-11-10 18:30:0010 Kasım 2019 ANADOLUBEYİ - Bilgem-B3 - 22019-2020 Yıldız Kızlar 2.Küme Grp 72019-2020Batıkent SsYeniden Özetleme
2019-11-16 12:00:0016 Kasım 2019 ANADOLUBEYİ - Çankaya Gop3 - 02019-2020 Küçük Kızlar-(A)- 2.Küme Grp 52019-2020Batıkent SsYeniden Özetleme
2019-11-16 14:00:0016 Kasım 2019 ANADOLUBEYİ - Pilten Çankaya3 - 02019-2020 Küçük Kızlar-(B)- 2.Küme Grp 42019-2020Batıkent SsYeniden Özetleme
2019-11-18 12:30:0018 Kasım 2019 ANADOLUBEYİ - Hakan Akışık SK-A0 - 32019-2020 Yıldız Kızlar 2.Küme Grp 72019-2020Batıkent SsYeniden Özetleme
2019-11-19 16:30:0019 Kasım 2019 ANADOLUBEYİ - Anadolu Voleybol SK3 - 02019-2020 Midi Kızlar 2.Küme Grp 62019-2020YAHYA ÇAVUŞ İ.Ö.OYeniden Özetleme
2019-11-21 12:30:0021 Kasım 2019 ANADOLUBEYİ - Yeni Mamak GSK3 - 02019-2020 Küçük Kızlar-(B)- 2.Küme Grp 42019-2020Ş.Evliyagil SsYeniden Özetleme
2019-11-23 14:00:0023 Kasım 2019 ANADOLUBEYİ - Anadolu İhtisas SK3 - 02019-2020 Yıldız Kızlar 2.Küme Grp 72019-2020Refika Aksoy İ.Ö.O.Yeniden Özetleme
2019-11-24 12:00:0024 Kasım 2019 ANADOLUBEYİ - Ankaragücü3 - 02019-2020 Midi Kızlar 2.Küme Grp 62019-2020Ş.Evliyagil SsYeniden Özetleme
2019-11-30 16:00:0030 Kasım 2019 ANADOLUBEYİ - Başkent Üniversitesi3 - 02019-2020 Küçük Kızlar-(A)- 2.Küme Grp 52019-2020Refika Aksoy İ.Ö.O.Yeniden Özetleme
2019-12-07 19:00:007 Aralık 2019 ANADOLUBEYİ - Kayra Cansın Batı Kartalları Sk-A-2019-2020 Yıldız Kızlar 2.Küme Grp 72019-2020Selim Sırrı Tarcan Spor SalonuYeniden Özetleme
2019-12-13 18:00:0013 Aralık 2019 ANADOLUBEYİ - DHMİ-2019-2020 Küçük Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr62019-2020Refika Aksoy İ.Ö.O.Yeniden Özetleme
2019-12-19 18:00:0019 Aralık 2019 ANADOLUBEYİ - Eryaman Gençlik-2019-2020 Midi Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr22019-2020YAHYA ÇAVUŞ İ.Ö.OYeniden Özetleme
2019-12-23 18:00:0023 Aralık 2019 ANADOLUBEYİ - Hedef Ankara-2019-2020 Küçük Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr52019-2020Refika Aksoy İ.Ö.O.Yeniden Özetleme
2019-12-24 19:30:0024 Aralık 2019 ANADOLUBEYİ - Sportsa Academy-2019-2020 Midi Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr22019-2020YAHYA ÇAVUŞ İ.Ö.OYeniden Özetleme
2019-12-27 18:00:0027 Aralık 2019 ANADOLUBEYİ - Yenimahalle Bld-B-2019-2020 Küçük Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr52019-2020YAHYA ÇAVUŞ İ.Ö.OYeniden Özetleme
2019-12-27 19:30:0027 Aralık 2019 ANADOLUBEYİ - Bilgem-B-2019-2020 Küçük Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr62019-2020YAHYA ÇAVUŞ İ.Ö.OYeniden Özetleme
2020-01-02 19:30:002 Ocak 2020 ANADOLUBEYİ - Gazi İhtisas -B-2019-2020 Midi Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr22019-2020YAHYA ÇAVUŞ İ.Ö.OYeniden Özetleme
2020-01-05 14:00:005 Ocak 2020 ANADOLUBEYİ - Ankara Altyapı Sk-2019-2020 Küçük Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr62019-2020Ş.Evliyagil SsYeniden Özetleme
2020-01-08 19:30:008 Ocak 2020 ANADOLUBEYİ - Ankara Performans Sk-2019-2020 Yıldız Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr52019-2020Mamak SsYeniden Özetleme
2020-01-12 16:00:0012 Ocak 2020 ANADOLUBEYİ - Anadolu İhtisas-2019-2020 Midi Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr22019-2020Batıkent SsYeniden Özetleme
2020-01-17 20:00:4217 Ocak 2020 Yaşamkent Voleybol SK - Anadolubeyi-2019-2020 Küçük Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr52019-2020Ş.Evliyagil SsYeniden Özetleme
2020-01-21 19:30:0021 Ocak 2020 ANADOLUBEYİ - Ankara Ata Spor-2019-2020 Yıldız Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr52019-2020Mamak SsYeniden Özetleme
2020-01-23 19:30:0023 Ocak 2020 ANADOLUBEYİ - Hakan Akışık-B-2019-2020 Yıldız Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr52019-2020Mamak SsYeniden Özetleme
2020-01-24 18:00:0024 Ocak 2020 ANADOLUBEYİ - Ankara DSİ-2019-2020 Küçük Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr52019-2020Ş.Evliyagil SsTeyfik İleri İmam Hatip Lisesi S.SYeniden Özetleme
2020-01-25 10:00:0025 Ocak 2020 ANADOLUBEYİ - Gençlikgücü Eğitim-2019-2020 Yıldız Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr52019-2020Ş.Evliyagil SsYeniden Özetleme
2020-01-26 18:00:0026 Ocak 2020 ANADOLUBEYİ - Maliye Okulu Mezunları-2019-2020 Küçük Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr62019-2020Teyfik İleri İmam Hatip Lisesi S.SYeniden Özetleme
2020-02-01 14:00:001 Şubat 2020 ANADOLUBEYİ - Hakan Akışık-B-2019-2020 Midi Kızlar 2.Küme Yarı Final Gr22019-2020Ş.Evliyagil SsYeniden Özetleme
2020-02-07 18:00:007 Şubat 2020 ANADOLUBEYİ - Eryaman Gençlik-2019-2020 Midi Kızlar 2.Küme Yarı Final Gr22019-2020YAHYA ÇAVUŞ İ.Ö.OYeniden Özetleme
2020-02-09 16:00:009 Şubat 2020 ANADOLUBEYİ - Anıttepe Ortaokulu SK-2019-2020 Yıldız Kızlar 2.Küme Yarı Final Gr22019-2020Mamak SsYeniden Özetleme
2020-02-12 18:00:0012 Şubat 2020 ANADOLUBEYİ - Anadolu Birlik SK-2019-2020 Küçük Kızlar 2.Küme Yarı Final Gr22019-2020Refika Aksoy İ.Ö.O.Yeniden Özetleme
2020-02-15 10:23:1115 Şubat 2020 Nesibe Aydın SK - Ankara İhtisas-2018-2019 Mini Kızlar 2.Küme Yarı Final Grp A2019-2020Yeniden Özetleme
2020-02-15 10:24:0415 Şubat 2020 Eryaman Gençlik - Nesibe Aydın SK-2019-2020 Midi Kızlar 2.Küme Yarı Final Gr22019-2020Yeniden Özetleme
2020-02-15 10:25:0615 Şubat 2020 Hakan Akışık-B - Nesibe Aydın SK-2019-2020 Midi Kızlar 2.Küme Yarı Final Gr22019-2020Yeniden Özetleme
2020-02-15 10:26:2015 Şubat 2020 Sağlık Kültür ve Yaşam - Nesibe Aydın SK-2019-2020 Midi Kızlar 2.Küme Yarı Final Gr22019-2020Yeniden Özetleme
2020-02-16 10:00:0016 Şubat 2020 ANADOLUBEYİ - Ankara Ata Spor-2019-2020 Yıldız Kızlar 2.Küme Yarı Final Gr22019-2020Batıkent SsYeniden Özetleme
2020-02-17 18:00:0017 Şubat 2020 ANADOLUBEYİ - Sağlık Kültür ve Yaşam-2019-2020 Midi Kızlar 2.Küme Yarı Final Gr22019-2020YAHYA ÇAVUŞ İ.Ö.OÖnizleme
2020-02-21 19:30:0021 Şubat 2020 ANADOLUBEYİ - Yedidağ SK-2019-2020 Küçük Kızlar 2.Küme Yarı Final Gr22019-2020Mamak SsÖnizleme
2020-02-22 18:00:3222 Şubat 2020 Anadolubeyi - Nesibe Aydın SK-2019-2020 Midi Kızlar 2.Küme Yarı Final Gr22019-2020Mamak SsÖnizleme
2020-06-30 00:00:0030 Haziran 2020 Başkent Sportif - Çankaya Gop-2019-2020 Küçük Kızlar-(A)- 2.Küme Grp 52019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 00:00:0030 Haziran 2020 Başkent Sportif - Mektebi Mülkiye SK-A-2019-2020 Küçük Kızlar-(A)- 2.Küme Grp 52019-2020Mamak SsÖnizleme
2020-06-30 00:00:0030 Haziran 2020 Başkent Üniversitesi - Çankaya Gop-2019-2020 Küçük Kızlar-(A)- 2.Küme Grp 52019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 00:00:0030 Haziran 2020 Başkent Üniversitesi - Mektebi Mülkiye SK-A-2019-2020 Küçük Kızlar-(A)- 2.Küme Grp 52019-2020Mamak SsÖnizleme
2020-06-30 00:00:0030 Haziran 2020 Çankayagücü SK - Pilten Çankaya3 - 12019-2020 Küçük Kızlar-(B)- 2.Küme Grp 42019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 00:00:0030 Haziran 2020 Çankayagücü SK - Yeni Mamak GSK-2019-2020 Küçük Kızlar-(B)- 2.Küme Grp 42019-2020Mamak SsÖnizleme
2020-06-30 00:00:0030 Haziran 2020 Performans Ankara SK - Pilten Çankaya-2019-2020 Küçük Kızlar-(B)- 2.Küme Grp 42019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 00:00:0030 Haziran 2020 Performans Ankara SK - Yeni Mamak GSK-2019-2020 Küçük Kızlar-(B)- 2.Küme Grp 42019-2020Mamak SsÖnizleme
2020-06-30 00:00:0030 Haziran 2020 Pilten Çankaya - Yeni Mamak GSK3 - 12019-2020 Küçük Kızlar-(B)- 2.Küme Grp 42019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 00:00:0030 Haziran 2020 Mektebi Mülkiye SK - Ankara Atak SK-B3 - 02019-2020 Midi Kızlar 2.Küme Grp 62019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 00:00:0030 Haziran 2020 Mektebi Mülkiye SK - Anadolu Voleybol SK-2019-2020 Midi Kızlar 2.Küme Grp 62019-2020Mamak SsÖnizleme
2020-06-30 00:00:0030 Haziran 2020 Ankaragücü - Ankara Atak SK-B3 - 02019-2020 Midi Kızlar 2.Küme Grp 62019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 00:00:0030 Haziran 2020 Ankaragücü - Anadolu Voleybol SK-2019-2020 Midi Kızlar 2.Küme Grp 62019-2020Mamak SsÖnizleme
2020-06-30 00:00:0030 Haziran 2020 Ankara Atak SK-B - Anadolu Voleybol SK-2019-2020 Midi Kızlar 2.Küme Grp 62019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 Sportsa Academy SK - Anıttepe Ortaokulu SK-2019-2020 Yıldız Kızlar 2.Küme Yarı Final Gr22019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 Başkent Voleybol-A - Gençlikgücü Eğitim-2019-2020 Yıldız Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr52019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 Başkent Voleybol-A - Ankara Ata Spor-2019-2020 Yıldız Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr52019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 Ankara DSİ - Yenimahalle Bld-B-2019-2020 Küçük Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr52019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 Yenimahalle Bld-B - Hedef Ankara-2019-2020 Küçük Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr52019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 ANADOLUBEYİ - Hedef Ankara SK-2019-2020 Yıldız Kızlar 2.Küme Yarı Final Gr22019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 Ankara Atak SK-B - Ankara Altyapı SK-2019-2020 Yıldız Kızlar 2.Küme Yarı Final Gr22019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 Ankara İhtisas - Eryaman Gençlik-2019-2020 Midi Kızlar 2.Küme Yarı Final Gr22019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 Sportsa Academy - Anadolu İhtisas-2019-2020 Midi Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr22019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 Gazi İhtisas -B - Anadolu İhtisas-2019-2020 Midi Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr22019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 Anadolu İhtisas - Eryaman Gençlik-2019-2020 Midi Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr22019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 Ankara Atak SK-B - Hedef Ankara SK-2019-2020 Yıldız Kızlar 2.Küme Yarı Final Gr22019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 Anıttepe Ortaokulu SK - Ankara Ata Spor-2019-2020 Yıldız Kızlar 2.Küme Yarı Final Gr22019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 Sportsa Academy SK - Ankara Ata Spor-2019-2020 Yıldız Kızlar 2.Küme Yarı Final Gr22019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 Sportsa Academy SK - Mke Ankaragücü Sk-B-2019-2020 Yıldız Kızlar 2.Küme Yarı Final Gr22019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 ANADOLUBEYİ - Sportsa Academy SK-2019-2020 Yıldız Kızlar 2.Küme Yarı Final Gr22019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 Ankara Atak SK-B - Sportsa Academy SK-2019-2020 Yıldız Kızlar 2.Küme Yarı Final Gr22019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 Ankara İhtisas - Sağlık Kültür ve Yaşam-2019-2020 Midi Kızlar 2.Küme Yarı Final Gr22019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 Eryaman Gençlik - Hakan Akışık-B-2019-2020 Midi Kızlar 2.Küme Yarı Final Gr22019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 Ankara Performans Sk - Hakan Akışık-B3 - 12019-2020 Yıldız Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr52019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 Gençlikgücü Eğitim - Hakan Akışık-B-2019-2020 Yıldız Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr52019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 Ankara Altyapı Sk - DHMİ-2019-2020 Küçük Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr62019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 Bilgem-B - DHMİ-2019-2020 Küçük Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr62019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 DHMİ - Maliye Okulu Mezunları-2019-2020 Küçük Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr62019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 Ankara Ata Spor - Ankara Performans Sk-2019-2020 Yıldız Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr52019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 Ankara Ata Spor - Hakan Akışık-B-2019-2020 Yıldız Kızlar 2.Küme Çyrk Final Gr52019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 Anadolu İhtisas SK - Kayra Cansın Batı Kartalları Sk-A0 - 32019-2020 Yıldız Kızlar 2.Küme Grp 72019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 Hakan Akışık SK-A - Bilgem-B3 - 02019-2020 Yıldız Kızlar 2.Küme Grp 72019-2020Mamak SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 Anadolu Birlik SK - Başkent Sportif-2019-2020 Küçük Kızlar-(A)- 2.Küme Grp 52019-2020Batıkent SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 Anadolu Birlik SK - Mektebi Mülkiye SK-A-2019-2020 Küçük Kızlar-(A)- 2.Küme Grp 52019-2020Mamak SsÖnizleme
2020-06-30 10:00:0030 Haziran 2020 Anadolu Voleybol SK - Çankayagücü SK-2019-2020 Küçük Kızlar-(B)- 2.Küme Grp 42019-2020Batıkent SsÖnizleme