Kategori: Basketbol Haberleri

GAZİ İHTİSAS-ANADOLUBEYİ

//BASKETBOL// (U14 LİGİ) ANADOLUBEYİ (51)-(29) GAZİ İHTİSAS SK

U14 LİGİ

             ANADOLUBEYİ (51)-(29) GAZİ İHTİSAS SK

U14 Basketbol Takımımız  Ankara Basketbol ligi  maçında takımımız  GAZİ İHTİSAS SK ile karşılaştı.. Rakibini 51-29 mağlup etti.

ANADOLUBEYİ SPOR KULÜBÜ U 14 TAKIMI : HARUN,İSMAİL,A.MERT,FUAD ,ÖMER DEHA,ÖZGÜR ARDA,MERTHAN,ESER, BATUHAN ve AHMET EFE

 

 

GAZİ İHTİSAS-ANADOLUBEYİ

 

//BASKETBOL// (U12 LİGİ) ANADOLUBEYİ (66)-(23) SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ

U12 LİGİ

             ANADOLUBEYİ (66)-(23) SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ

U12 Basketbol Takımımız  Ankara Basketbol ligi  4. hafta maçında SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ ile karşılaştı.. Rakibini 66-23 mağlup etti.

ANADOLUBEYİ SPOR KULÜBÜ U 12 TAKIMI : Emre, Çağlar, Şükrü, Ege,  K.Doruk, Batuhan, A.Mert Ekbul, İsmail,Merthan, Oğuz Kaan, Fuad ve Erdem

 

  1. Çeyrek: 20-2
  2. Çeyrek: 18-8
  3. Çeyrek: 10-6
  4. çeyrek: 18-7

 

SONUÇ: 66-23

//BASKETBOL// (U11 LİGİ) ANADOLUBEYİ (44)-(22) FENER SPOR SEVERLER SK

U11 LİGİ

 ANADOLUBEYİ (44)-(22) FENER SPOR SEVERLER SK

U12 Basketbol Takımımız  Ankara Basketbol ligi 4. hafta maçında FENER SPOR SEVERLER SK ile karşılaştı.. Rakibini 44-22 mağlup etti.

ANADOLUBEYİ SPOR KULÜBÜ U 11 TAKIMI Mert,Ege,Mehmet can,Taner,Erdem,Efe,ömer,Barış,Kayra,ibrahim efe,Kutay,görkem

 

  1. Çeyrek: 10-2
  2. Çeyrek:12-6
  3. Çeyrek: 6-12
  4. çeyrek: 16-2

SONUÇ: 44-22

anadolubeyi u12

//BASKETBOL// (U12 LİGİ) ANADOLUBEYİ (55)-(51) DETAY SK

U12 LİGİ

 ANADOLUBEYİ (55)-(51) DETAY SK

U12 Basketbol Takımımız  Ankara Basketbol ligi  3. hafta maçında DETAY SK ile karşılaştı.. Rakibini 55-51 mağlup etti.

ANADOLUBEYİ SPOR KULÜBÜ U 12 TAKIMI : Emre, Çağlar, Şükrü, Ege,  K.Doruk, Efe, A.Mert Ekbul, İsmail,Merthan, Oğuz Kaan, Fuad ve Erdem

 

  1. Çeyrek: 16-9
  2. Çeyrek: 16-10
  3. Çeyrek: 14-7
  4. çeyrek: 9-25

SONUÇ: 55-51

//BASKETBOL// (U12 LİGİ) ANADOLUBEYİ (47)-(33) BAHÇEŞEHİR KOLEJİ

U12 LİGİ

 ANADOLUBEYİ (47)-(33) BAHÇEŞEHİR KOLEJİ

U12 Basketbol Takımımız  Ankara Basketbol ligi  2. hafta maçında BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ile karşılaştı.. Rakibini 47-33 mağlup etti.

ANADOLUBEYİ SPOR KULÜBÜ U 12 TAKIMI : Emre, Çağlar, Şükrü, Ege, Aras, K.Doruk, Efe, Batuhan, Merthan, Oğuz Kaan, Fuad ve Mehmet Can

 

  1. Çeyrek: 9-9
  2. Çeyrek: 14-9
  3. Çeyrek: 14-3
  4. çeyrek: 10-12

SONUÇ: 41-37

//BASKETBOL// (U14 LİGİ) ANADOLUBEYİ (55)-(38) MEKTEB-İ MÜLKİYE SK-B

U14 LİGİ

 ANADOLUBEYİ (55)-(38) MEKTEB-İ MÜLKİYE SK-B

U14 Basketbol Takımımız  Ankara Basketbol ligi  9. hafta maçında MEKTEB-İ MÜLKİYE SK-B ile karşılaştı.. Rakibini 55-38 mağlup etti.

ANADOLUBEYİ SPOR KULÜBÜ U 14 TAKIMI : Arda ,Çağan,Eser, Gökalp,Ömer deha ,Özgür ,Nihat ,Eren han ,Mehmet eren, Erdem Kerem ,Yağız

 

  1. Çeyrek: 19-9
  2. Çeyrek: 13-14
  3. Çeyrek: 10-10
  4. çeyrek: 13-5

SONUÇ: 55- 38

U14 BASKETBOL TAKIMI KURALARI ÇEKİLDİ.

U14 BASKETBOL TAKIMI KURALARI ÇEKİLDİ.

U-14 Basketbol Takımımızın ilk hafta müsabaka programları 19 Eylül Çarşamba  günü Ankara Spor salonunda İl Temsilcisi ve liglere katılan amatör kulüplerin temsilcileri eşliğinde çekilmiştir.

İlk Maçımız 24.09.2018 Pazartesi 17:30’da Ankara Arena Spor salonunda oynanacaktır.

Buna göre U14 takımımızın ilk ve gelecek hafta programı şu şekildedir.

U14 ERKEKLER İLK HAFTA MAÇ PROGRAMI

(U11 LİGİ) ANADOLUBEYİ SK (41)-(37) YAŞAMKENT SK

(U11 LİGİ) ANADOLUBEYİ SK (41)-(37) YAŞAMKENT SK

(U11 LİGİ) ANADOLUBEYİ SK (41)-(37) YAŞAMKENT SK

U11 Basketbol Takımımız  Ankara Basketbol ligi  4. hafta maçında YAŞAMKENT SK ile karşılaştı.. Rakibini 41-37 mağlup etti.

ANADOLUBEYİ SPOR KULÜBÜ U 11 TAKIMI : İsmail , Şükrü , Çağan, Ege, Oğuz Kaan  , Emre Babaoğlu , Harun , Kemal Doruk , Erdem, Efe B, Emre B.

  1. Çeyrek: 14-8
  2. Çeyrek: 9-10
  3. Çeyrek: 10-8
  4. Çeyrek: 811

SONUÇ: 41- 37

(U12 LİGİ) KEÇİÖREN İDMAN YURDU SK -ANADOLUBEYİ

(U12 LİGİ) KEÇİÖREN İDMAN YURDU SK(13) -(62)ANADOLUBEYİ

(U12 LİGİ) KEÇİÖREN İDMAN YURDU SK(13) -(62)ANADOLUBEYİ

U12 Basketbol Takımımız  Ankara Basketbol ligi  4.maçında KEÇİÖREN İDMAN YURDU SK  ile karşılaştı.. Rakibini 62-13 mağlup etti.

ANADOLUBEYİ SPOR KULÜBÜ U 12 TAKIMI : Özgür Arda, Oğuz kaan, Kubilay bartu , Gökalp,Mert, Emre B,Şükrü Efe, Arda ,Yağız, İlker Burak,Kerem,Onur ertuğrul

  1. Çeyrek: 3-16
  2. Çeyrek: 2-17
  3. Çeyrek: 8-11
  4. Çeyrek: 0-18

SONUÇ: 13- 62